Logo-spinner
Blog

Gdzie zorganizować sesję ślubną w Koszalinie?

Gdzie zorganizować sesję ślubną w Koszalinie?

Czy znalezienie idealnego miejsca na sesję ślubną to problem? Niekoniecznie. Przeczytaj 5 propozycji i zastanów się, które z tych miejsc pasuje do Ciebie najbardziej.

 

1. Klasycznie, czyli plaża Bałtyku

Sympatyków klasycznych rozwiązań zapraszamy na plażę. Dostęp do morza to jeden z niewątpliwych atutów Koszalina. Fotografie nad wodną scenerią mają swój klimat - niezależnie od pory roku, pogody czy panującej aktualnie mody. Chociaż plaża Bałtyku i niebieskie fale to standardowe tło, zdjęcia ślubne wykonane w tym miejscu cieszą się wyjątkową estetyką i elegancką pamiątką na całe życie. Niektóre kadry mogą wprowadzić niemal egzotyczne odczucia. Wpływają na to głównie dwa elementy - rzadka, choć obecna roślinność i biel sukni panny młodej - na tle wody zawsze kojarzy się z wakacjami nad lazurowym wybrzeżem.

 

2. Zielono mi w głowie - Park Książąt Pomorskich

Unikalna sesja zdjęciowa może mieć miejsce wśród przyrody i zielonych krajobrazów. Służy temu Park Książąt Pomorskich, w którym ilość drzew, ścieżek, alejek parkowych, pobudza kreatywność nie tylko fotografa, ale i pozującej pary młodej. Plenerowe zdjęcia ślubne w warunkach bogato przyrodniczych mają swój urok w każdym sezonie. Jeśli nie na zielono, to wśród jesiennej aury - czarująco i kolorowo.

 

3. Droga na szczyt - Góra Chełmska!

Krajobrazom i pięknym widokom nigdy dość. A że małżeństwo to droga pełna wyzwań, może warto wybrać się na Górę Chełmską? Znajdująca się tam wieża widokowa ucieszy oko i uwieczni piękne, romantyczne chwile. To kolejny, przyrodniczy teren na którym zdjęcia ślubne mogą wyglądać malowniczo i pięknie.

 

4. Egzotyczne wariactwo kolorów - Papugarnia

Ponad 70 kolorowych papug lata swobodnie w koszalińskiej Papugarni. Tak, przyznajmy, dosyć nietypowe miejsce - sesja zdjęciowa w Papugarni to propozycja dla odważnych i pozytywnych wariatów, którzy swojej ślubnej pamiątce chcą nadać egzotyczny charakter i postawić na aspekty wizualne. Cała masa nasyconych barw w postaci chodzących i latających wolno papug - ciekawa alternatywa dla klasyki i plenerów. Z sesją w Papugarni wiążą się oczywiście kwestie bezpieczeństwa - zbyt duża ilość biżuterii i kilkuwarstwowe, zdobione suknie nie sprawdzą się w tym akurat miejscu. Papugarnia to też przyjemne miejsce dla osób o pogodnym usposobieniu, którzy z chęcią i humorem wracają do dziecięcych, beztroskich lat.

 

5. Militarnie w Muzeum Obrony Przeciwlotniczej

Małżeństwo jako batalia, kompromisy i strategiczne myślenie? Coraz większą popularnością cieszą się zdjęcia ślubne, które opowiadają jakąś historię lub są po prostu tematyczne. Sesja w Muzeum Obrony Przeciwlotniczej to dobry pomysł dla osób, które chcą w fotografii widzieć coś więcej niż tylko piękne, estetyczne portrety. Batalia o uwagę drugiej osoby i nastrojowy finał przy potężnych siłach powietrznych - dlaczego nie zastanowić się nad atmosferą wojskową? Tym bardziej jeśli zainteresowania pana młodego wiążą się z tym tematem - wtedy dobra zabawa i świetna pamiątka gwarantowane!

Na wybór odpowiedniego miejsca wpływa wiele czynników, a Koszalin jako miejscowość pełna ciekawych obiektów, architektury i przyrody, swoją różnorodnością umożliwia dopasowanie sesji do stylu życia, gustu i osobowości pary młodej.