Logo-spinner
Blog

Weselny słodki stół zyskuje na popularności

Weselny słodki stół zyskuje na popularności

Przygotowanie wesela, które zapadnie w pamięć gościom, zajmuje wiele miesięcy. Zwykłe weselne menu i zorganizowanie zespołu, który będzie uświetniać zabawę największymi hitami to za mało. Równie ważne jest zadbanie o dodatkowe atrakcje, jak na przykład weselny słodki stół, na którym weselnicy znajdą wykwintne słodycze przygotowane z myślą o parze młodej.  

  

1. Weselny słodki stół - dlaczego warto go zamówić? 

2. Słodki stół w 5 odsłonach 

  

Słodkości na weselu nie muszą ograniczać się jedynie do tortu i ewentualnego deseru lodowego. Równie dobrze można zorganizować dla gości weselny słodki stół, na którym znajdą wykwintne słodycze, idealne do filiżanki kawy, a także jako przekąska pomiędzy pląsami na parkiecie. Jeśli zainteresował Cię słodki stół na wesele, sprawdź, dlaczego warto do zamówić. 

  

Weselny słodki stół - dlaczego warto go zamówić? 

Słodki stół to znakomity dodatek do weselnego menu. Sprawdzi się jak zamiennik dla klasycznych ciast i innych deserów. Na słodkim stole mogą znaleźć się łakocie przygotowane z myślą o dorosłych i dzieciach, które biorą udział w rodzinnej imprezie. Czekoladki, makaroniki i inne słodycze są ogólnodostępne, dlatego każdy, kto ma ochotę, może się nimi poczęstować w dowolnej chwili. Dodatkowo czekoladki dla gości weselnych można zapakować wychodzącym osobom jako upominek, wręczany w ramach podziękowania za przybycie. 

  

Weselny słodki stół to alternatywa dla stołów wiejskich, z sushi i wieloma innymi potrawami. Dzięki niemu można podkreślić styl wesela i upodobania młodej pary, wybierając jeden z 5 rodzajów słodkich stołów. 

  

Słodki stół w 5 odsłonach 

Karmello proponuje 5 rodzajów weselnych słodkich stołów. Prócz autorskiego stołu Karmello z wykwintnymi pralinkami, młoda para może zdecydować się na stół w stylu folk, który do złudzenia przypomina domowe słodkości. Taki zestaw świetnie prezentuje się w góralskich salach weselnych lub inspirowanych wiejskim stylem. Stół w stylu glamour to luksusowa propozycja dla miłośników przepychu i luksusu. Jego strojność podkreśla wyjątkowość wydarzenia, a także trafia w gusta najbardziej wymagających par młodych. 

  

Przyszli państwo młodzi mogą postawić na weselny słodki stół romantyczny. Słodycze utrzymane w pastelowych odcieniach różu i bieli, pełne makaroników, pralinek i korzennych ciasteczek skradną serce wszystkich zakochanych. Na fanów rustykalnego stylu czeka słodki stół boho, na którym główną rolę grają łakocie utrzymane w naturalnych barwach oraz bakalie i suszone owoce w czekoladzie, ukryte we wnętrzu słoików.