Logo-spinner

Cezary Witek

Dane kontaktowe
  [zobacz] +48 507 148 040
Strona internetowa: http://www.cezarywitek.pl/

Obszar działania: Polska, Europa, Azja


Moje social media
Statystyki fotografa

Data dołączenia: 13-07-2018

Wyświetlenia profilu: 599

Wyświetlenia adresu email: 16

Wyświetlenia numeru telefonu: 9

O mnie

Zagraniczne sesje fotograficzne w Tajlandii

Zagraniczna sesja ślubna na plaży - CrocodileLoveZagraniczna sesja w Tajlandii to szczególna okazja dla tych, którzy w styczniu lub lutym 2019 roku planują wycieczkę do tego pięknego i popularnego wśród turystów azjatyckiego kraju. Proponujemy profesjonalną ślubną sesję fotograficzną, a w naszej ofercie znajdują się także sesje narzeczeńskie i rodzinne.

Ślubna sesja w Tajlandii zostanie zrealizowana przez fotografa, który od ponad dziesięciu lat wykonuje zdjęcia podczas ślubów, wesel i plenerów ślubnych. Tłem sesji będą zachwycające tajlandzkie krajobrazy i urokliwe miejsca.

Dla pierwszych par przygotowano specjalne oferty cenowe ze zniżką - zobacz więcej na stronie CrocodileLove.pl


Zapraszamy do kontaktu mailowego. Udzielimy wszystkich ważnych informacji,  przedstawimy szczegóły sesji ślubnej i odpowiemy na wszelkie pytania. Uwzględniając miejsca, które planujecie odwiedzić, ustalimy detale spotkania z fotografem. Jeśli będzie taka możliwość, nasz fotograf zaproponuje Wam nocleg.


O Fotografie

Mam na imię Czarek, jestem fotografem, pasjonatem podróży w miejsca pełne słońca, miłośnikiem dobrej kuchni, poszukiwaczem piękna. Od wielu lat w podróżach towarzyszy mi aparat fotograficzny, moje fotografie z Gruzji, Madery, Birmy, Filipiny czy Dominikany możecie obejrzeć na stronie Crocodilelove.pl

Po raz pierwszy odwiedziłem Bangkok w 2014, w tym roku łącząc pasje podróżnicze z zamiłowaniem do fotografii spędzę w Tajlandii część zimy. Dlatego właśnie będę mógł zaproponować moim klientom zagraniczną sesję ślubną w Tajlandii.

Od ponad dziesięciu lat zajmuję się fotografią ślubną i fotografią reklamową. Obie te formy wykształciły we mnie wielką dbałość o szczegóły każdego zdjęcia. W kadrach szukam dynamiki, harmonii, emocji, historii. Dbam aby uchwycić wyjątkowy moment, przysłowiowy ułamek sekundy.

 Podczas realizacji sesji ślubnej w Tajlandii, bohaterami będziecie Wy i Wasze emocje, tłem piękne miejsca i krajobrazy, wsparciem światło i cień, ja pozostanę maksymalnie dyskretny, niemal niewidoczny”.


Sesja ślubna w Tajlandii

Fotograf będzie na Was czekał w Tajlandii. Pokaże Wam najpiękniejsze miejsca w okolicy i zaproponuje scenerię do realizacji sesji ślubnej. Podczas sesji wykona zdjęcia pozowane i ujęcia bardziej spontaniczne. Zadba o sesję ślubną od etapu wyboru kadrów poszczególnych zdjęć i ich kompozycji aż do postprocessingu, czyli procesu komputerowej obróbki zdjęć.

Zagraniczna sesja ślubna - CrocodileLove Owocem Waszej zagranicznej sesji ślubnej w Tajlandii będą zdjęcia w formie elektronicznej oraz album ślubny. Fotografie w albumie zostaną ułożone w historię opowiadającą ten niezwykły dzień. Na Wasze życzenie wykonamy profesjonalny retusz skóry fotografowanych osób, nie szybki i prosty trik w postaci rozmycia na twarzy, lecz precyzyjne działanie punktowe przy dużym powiększeniu fotografii. W ten sposób postacie zachowają naturalne rysy i strukturę skóry, a końcowy efekt zachwyci najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy na spotkanie z naszym fotografem i niezapomnianą ślubną sesję zdjęciową!

Do zobaczenia na sesji ślubnej w Tajlandii!

 

   


Moje galerie

Rezerwat przyrody Prządki

DW991, 38-420, Polska
Dodane przez: Cezary Witek
natura/krajobrazy