Logo-spinner

Dawid Andruszkiewicz

Dane kontaktowe
  [zobacz] 792011184
Strona internetowa: http://sensualstudio.pl

Obszar działania: dolnośląskie


Moje social media
Statystyki fotografa

Data dołączenia: 14-10-2019

Wyświetlenia profilu: 228

Wyświetlenia adresu email: 2

Wyświetlenia numeru telefonu: 2

O mnie

Fotograf ślubny to fajny zawód, możliwość utrwalania ważnych wspomnień daje mi ogromną satysfakcję. Podchodzę do tego na luzie, nie zapominając o odpowiednim zaangażowaniu, w końcu ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu. Wierzę, że każdy jest wyjątkowy, tak jak wyjątkowa jest relacja między dwojgiem zakochanych ludzi. Zadaniem fotografa ślubnego jest uchwycenie tej szczególnej więzi oraz uczuć które towarzyszą Wam w tym dniu.

Staram się być bardziej Waszym przyjacielem, niż osobami które wykonują usługę. Chętnie podpowiem jak zaplanować dzień ślubu, w razie potrzeby udzielę niezbędnych porad, polecę inną firmę z branży ślubnej. Wszystko po to aby mieć pewność, że najbardziej niesamowite wrażenia z tego dnia zapamiętacie na długie lata. Ja będę mógł uwiecznić je na fotografiach, a to sprawia wielką frajdę.

Estetyka w fotografii ślubnej która odpowiada mi najbardziej, to naturalne światło i reportażowy styl pracy fotografa. Staram się wyczuć moment w którym nie powinienem ingerować w przebieg wydarzeń ślubnych, a jednocześnie wiedzieć kiedy pomoc może okazać się przydatna i poprawi komfort pary młodej. Naturalne, dobrze uchwycone momenty, tak najczęściej pary młode mówią zdjęciach które otrzymują. Prawie 10 lat fotografowania ślubów, dziesiątki pozytywnych opinii od par młodych motywują do dalszego rozwoju i poszukiwania własnego stylu w fotografii ślubnej. 

Pracuję głównie na terenie dolnego śląska, nie ma jednak przeszkód aby wybrać się w dalszą podróż.


Moje galerie