Logo-spinner

Miejsce na sesje zdjęciową w plenerze w województwie lubuskim

Województwo Lubuskie to region wciąż mało znany i niedoceniany, mimo że tutejsza przyroda i krajobrazy zapierają dech w piersiach. To kraina dzikich lasów, pięknych jezior i malowniczych miasteczek, które mogą stanowić wspaniałe tło dla sesji ślubnych.

Jednym z takich miejsc jest Łagów, nazywany też perłą Województwa Lubuskiego. Ta niewielka, położona między dwoma jeziorami wieś, zachwyca romantycznymi krajobrazami i historycznymi zabytkami. Wśród nich szczególnie wyróżnia się słynny Zamek Joannitów, z którego rozpościera się wspaniały widok na okolicę. Na uwagę zasługują także zabytkowe bramy: Polska i Marchijska. Łagów jest niewątpliwie atrakcyjną lokalizacją na niezapomnianą sesję ślubną!

Kolejnym miejscem, o którym warto wspomnieć, jest Zielona Góra i jej okolice. W tym pięknym mieście nie brakuje romantycznych plenerów dla Młodej Pary. Wystarczy wspomnieć Ogród Botaniczny, Palmiarnię, z której rozpościera się panorama miasta, czy też popularne muzeum etnograficzne dla miłośników historycznych klimatów. Warto rozważyć też sesję ślubną w jednej z okolicznych winnic, które są w tym rejonie całkiem liczne. Inną niebanalną lokalizacją są ruiny zamku w Zatoniu, znajdujące się tuż pod Zieloną Górą.

Zielona Góra - Wojtek & Kasia

Zawadzkiego 46, Zielona Góra, Polska
Dodane przez: Karol Kępa

PODOBNE MIEJSCA

Adres: Kliczków 8, 59-724 Kliczków, Polska
Kategoria: architektura/Budynki zabytki
Województwo: dolnoślaskie
Adres: Dworna 20, 18-400 Łomża, Polska
Kategoria: architektura/Budynki
Województwo: podlaskie
Adres: Fredry 7, 60-702 Poznań, Polska
Kategoria: natura/krajobrazy
Województwo: wielkopolskie