Logo-spinner

Miejsce na sesje zdjęciową w plenerze w województwie mazowieckim

W życiu każdego człowieka szczególne miejsce zajmuje miłość. "Ars amatoria"~"sztuka kochania" Owidiusza. Narzeczeni mimo natłoku spraw związanych z weselem, niecierpliwie odliczają dni do ceremonii. XXI wiek otworzył nowe możliwości co do wymiaru ślubu, jego czasu i przede wszystkim miejsca. Nie ma potrzeby kurczowo trzymać się kościoła jako okolicy, gdzie padną sakramentalne słowa zakochanych. W ostatnich latach i w Polsce nastąpił wzrost awangardowych zaślubin. Prym wiodą śluby na łonie natury i w otoczeniu historycznych budowli, które przysłowiowo mają swój smak.

Przyglądając się sprawie bliżej w województwie mazowieckim. Dostępne są chociażby takie miejsca jak Ogród Saski w Warszawie. Miejsce esencjonalnie oddaje klimat dawnej epoki dzięki nie tylko terenom zielonym i stawom, ale klimat buduje głównie barokowa zabudowa. Dla stricte miłośników przyrody idealnym miejsce jest Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego. Ogromna paleta roślin zbuduje oniryczną aurę do wykonania niezapomnianych zdjęć. Dla koneserów historii dostępne są pałace; w Wilanowie i w Łazienkach. Stworzą atmosferę prywatności i zapewnią wydarzeniu doniosłości.

Pomysłem z innej bajki jest ślub w Centrum Nauki Kopernik. Wspomnienia z tego miejsca będą niezapomniane, a samo miejsce i przyrządy znajdujące się w nim stworzą gwiezdną atmosferę. Ogród botaniczny w Powsinie wraz z lasem kabackim zapewni nowożeńcom możliwość całkowitego obcowania z dziką naturą, ze względu na znajdujący się tutaj rezerwat przyrody. Tajemniczy klimat stworzy okolica Nieborowa; w szczególności pałac, dom gotycki i świątynia Diany. Dzikość tego miejsca całkowicie odmieni klimat i pozwoli na odczucie nowych doznań. Łono natury, tło historyczne czy inny plener są doskonałym wyborem na miejsce ślubu. Jest to urozmaicenie wachlarza emocji i stworzenie okazji do powstania niezapomnianych wspomnień, które będą towarzyszyć do końca życia.

Zamek Iłża

Zamek, Podzamcze, 27-100 Iłża, Polska
Dodane przez: Karol Kępa

Politechnika Warszawska - sesja ślubna

plac Politechniki 1, 00-661 Warszawa, Polska
Dodane przez: Karol Kępa

Ogród Saski w Warszawie

Marszałkowska, 00-001 Warszawa, Polska
Dodane przez: Karol Kępa

Zamek w Czersku

plac Tysiąclecia 1, 05-530 Czersk, Polska
Dodane przez: Karol Kępa

Zamek i zbrojownia w Liwie

Stefana Batorego 2, 07-100 Liw, Polska
Dodane przez: Karol Kępa

Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego

Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, Polska
Dodane przez: Karol Kępa

Pałac w Wilanowie

Stanisława Kostki Potockiego 10/16, 02-958 Warszawa, Polska
Dodane przez: Karol Kępa

PODOBNE MIEJSCA

Adres: Kliczków 8, 59-724 Kliczków, Polska
Kategoria: architektura/Budynki zabytki
Województwo: dolnoślaskie
Adres: Dworna 20, 18-400 Łomża, Polska
Kategoria: architektura/Budynki
Województwo: podlaskie
Adres: Fredry 7, 60-702 Poznań, Polska
Kategoria: natura/krajobrazy
Województwo: wielkopolskie